ATMEGA2560-16AUR
DigiKey raktári szám
ATMEGA2560-16AURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATMEGA2560-16AURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATMEGA2560-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA2560-16AUR
Leírás
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 256KB (128K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
ATMEGA2560-16AUR modellek
EEPROM mérete
4K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
8K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz