ATMEGA16U2-AUR
DigiKey raktári szám
ATMEGA16U2-AURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ATMEGA16U2-AURCT-ND - Vágott szalag (CT)
ATMEGA16U2-AURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA16U2-AUR
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA / CAD modellek
ATMEGA16U2-AUR modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Mag mérete
8 bites
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
16MHz