ATMEGA16A-AU
DigiKey raktári szám
ATMEGA16A-AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA16A-AU
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATMEGA16A-AU modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
1K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Főprocesszor
AVR
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz