ATMEGA16A-AU
DigiKey raktári szám
2156-ATMEGA16A-AU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATMEGA16A-AU
Leírás
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
AVR AVR® ATmega Mikrovezérlő IC 8 bites 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Ömlesztve
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
16MHz