24LC025T-I/OT
DigiKey raktári szám
24LC025T-I/OTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
24LC025T-I/OTCT-ND - Vágott szalag (CT)
24LC025T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
24LC025T-I/OT
Leírás
IC EEPROM 2KBIT I2C SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns SOT-23-6
EDA / CAD modellek
24LC025T-I/OT modellek
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)