PIC24FJ64GA702-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC24FJ64GA702-I/SS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ64GA702-I/SS
Leírás
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC24FJ64GA702-I/SS modellek
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)