MLX91221KDC-ABR-020-RE
DigiKey raktári szám
413-MLX91221KDC-ABR-020-RETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
413-MLX91221KDC-ABR-020-RECT-ND - Vágott szalag (CT)
413-MLX91221KDC-ABR-020-REDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLX91221KDC-ABR-020-RE
Leírás
CURRENT SENSOR HE 20A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kategória
Linearitás
±0,6%
Gyrt.
Tápfeszültség
3,135V ~ 3,465V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
2µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
26mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Mért áram
Rögzítés módja
Csatornák száma
1
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyártói tokozás
8-SOIC
Érzékenység
62,5mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 300kHz