MS1238E12B1+6-FHR
MS1238E12B1+6-FHR
MS1238E12B1+6-FHR
DigiKey raktári szám
1570-1913-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1238E12B1+6-FHR
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 271,1CFM (7,59m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Sorozat
Zaj
68.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték
Névleges feszültség
Tömeg
0,667font (302,55g)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Névleges áram (Amper)
3,40A
Szélesség
38,00mm