MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
MS1238E12B-FHR-2EM
DigiKey raktári szám
1570-1914-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1238E12B-FHR-2EM
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 271,1CFM (7,59m³/perc) 2 vezeték
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Sorozat
Zaj
68.0dB(A)
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Védettség
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
3,40A