RSDW08F-15
DigiKey raktári szám
1866-RSDW08F-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSDW08F-15
Leírás
DC/DC CONVERTER
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 530mA 9V - 36V Bemenet
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
vasúti
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
24-DIP
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, EAC
Max. kimeneti áram
530mA
Szabvány azonosító
50155
Teljesítmény (Watt)
8 W