EC7AW-24S15N
DigiKey raktári szám
2034-EC7AW-24S15N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EC7AW-24S15N
Leírás
DC-DC CONVERTER
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 666mA 9V - 36V Bemenet
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
89,5%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
666mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
10 W