APC-35-700 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 1866-1129-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | APC-35-700 |
Leírás | LED DRVR CC AC/DC 15-50V 700MA |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 700mA 15 ~ 50V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | APC-35-700 modellek |
Kategória | Max. kimeneti áram 700mA |
Gyártó MEAN WELL USA Inc. | Teljesítmény (Watt) 35 W |
Sorozat | Szigetelési feszültség 3 kV |
Csomagolás Doboz | Tulajdonságok OVP, SCP |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítések IP42 |
DigiKey által programozható Nem ellenőrizve | Üzemi hőmérséklet -30°C ~ 70°C |
Típus Állandó áram | Hatásfok 84% |
Topológia AC/DC-átalakító | Végződtetés módja vezetékek |
Kimenetek száma 1 | Méretek 3,31" H. x 2,24" Sz. x 1,16" M. (84,0mm x 57,0mm x 29,5mm) |
Bemeneti feszültség (min.) 90VAC | Tanúsítvány CE, UR |
Bemeneti feszültség (max.) 264VAC | Rögzítés módja lemezre szerelhető |
Kimeneti feszültség 15 ~ 50V | Alap típusszám |