BCAP0050 P270 S01
DigiKey raktári szám
589-BCAP0050P270S01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAP0050 P270 S01
Leírás
CAP 50F -10% +20% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 16mohm
Kategória
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Gyártó
Maxwell Technologies
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
50 F
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
-10%, +20%
Max. magasság (beültetve)
1,654" (42,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm