EBMS201209B121
DigiKey raktári szám
5262-EBMS201209B121TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS201209B121CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS201209B121DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS201209B121
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 300mA 250mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz