MG2029-121Y
DigiKey raktári szám
MG2029-121YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MG2029-121YCT-ND - Vágott szalag (CT)
MG2029-121YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MG2029-121Y
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 300mA 250mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MG2029-121Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz