BCMS201209A300
DigiKey raktári szám
5262-BCMS201209A300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-BCMS201209A300CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-BCMS201209A300DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCMS201209A300
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 6A 8mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
6A
Gyártó
Max Echo
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz