ASE-50.000MHZ-L-R-T
DigiKey raktári szám
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASE-50.000MHZ-L-R-T
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASE-50.000MHZ-L-R-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
19mA
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)