ACMS321611A601 2A
DigiKey raktári szám
5262-ACMS321611A6012ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-ACMS321611A6012ACT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-ACMS321611A6012ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS321611A601 2A
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 2A 80mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz