FBH321611T-601Y-S-H
DigiKey raktári szám
4713-FBH321611T-601Y-S-HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-FBH321611T-601Y-S-HCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-FBH321611T-601Y-S-HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBH321611T-601Y-S-H
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 2,5A 70mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2,5A
Gyártó
Cal-Chip Electronics, Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
70mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz