MS511-20F
DigiKey raktári szám
2333-MS511-20F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS511-20F
Leírás
RF SHIELD 1.512"X2.012" SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló keret 1,512" (38,40mm) X 2,012" (51,10mm) forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS511-20F modellek
Kategória
Magasság (összesen)
0,256" (6,50mm)
Gyártó
Masach Tech Ltd.
Hossz (összesen)
2,012" (51,10mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
1,512" (38,40mm)