TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 nincs raktáron és előrendelhető.
Adatlap
Raktáron: 268
48 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,7V ~ 3,63V 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0
DigiKey raktári szám
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0
Leírás
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
2mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,029" (0,73mm)
Tápfeszültség
1,7V ~ 3,63V