MASW-011199-TR0500
DigiKey raktári szám
1465-MASW-011199-TR0500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1465-MASW-011199-TR0500CT-ND - Vágott szalag (CT)
1465-MASW-011199-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MASW-011199-TR0500
Leírás
IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC ISM SP4T 50ohm 22-QFN (3x3)
Kategória
P1dB
28,5dBm
Gyártó
MACOM Technology Solutions
IIP3
51dBm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
DC blokkolt
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
ISM
Tápfeszültség
3,15V ~ 3,45V
Topológia
fényvisszaverő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Áramkör
SP4T
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciatartomány
0Hz ~ 44GHz
Tokozás
22-VFQFN, szabadon lévő kontaktus
Leválasztás
34dB
Gyártói tokozás
22-QFN (3x3)
Beiktatási veszteség
2,6dB
Alap típusszám
Teszt frekvencia
44GHz