MASW-011197-TR0500
DigiKey raktári szám
1465-MASW-011197-TR0500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1465-MASW-011197-TR0500CT-ND - Vágott szalag (CT)
1465-MASW-011197-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MASW-011197-TR0500
Leírás
IC RF SWITCH SPDT 44GHZ 12QFN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC ISM SPDT 50ohm 12-QFN (2,25x2,25)
Kategória
P1dB
27,5dBm
Gyártó
MACOM Technology Solutions
IIP3
52dBm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
DC blokkolt
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
ISM
Tápfeszültség
3,15V ~ 3,45V
Topológia
fényvisszaverő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Áramkör
SPDT
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciatartomány
0Hz ~ 44GHz
Tokozás
12-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Leválasztás
42dB
Gyártói tokozás
12-QFN (2,25x2,25)
Beiktatási veszteség
1,4dB
Alap típusszám
Teszt frekvencia
44GHz