CGHV96130F
DigiKey raktári szám
1465-CGHV96130F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGHV96130F
Leírás
RF MOSFET HEMT 40V 440217
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 40 V 1 A 8,4GHz ~ 9,6GHz 13,8dB 130W 440217
Kategória
Üzemi feszültség
40 V
Gyártó
MACOM Technology Solutions
Üzemi áram
1 A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
130W
Csomagolás
Tálca
Névleges feszültség
120 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Technológia
HEMT
Tokozás
440217
Frekvencia
8,4GHz ~ 9,6GHz