CGHV96100F2
DigiKey raktári szám
1465-CGHV96100F2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGHV96100F2
Leírás
RF MOSFET HEMT 40V 440210
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 40 V 1 A 7,9GHz ~ 9,6GHz 10,2dB 131W 440210
Kategória
Üzemi feszültség
40 V
Gyártó
MACOM Technology Solutions
Névleges áram (Amper)
12A
Sorozat
Üzemi áram
1 A
Csomagolás
Tálca
Kimeneti teljesítmény
131W
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
100 V
Technológia
HEMT
Tokozás
440210
Frekvencia
7,9GHz ~ 9,6GHz