L1MC-RGU4080500MP0
DigiKey raktári szám
1416-L1MC-RGU4080500MP0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1416-L1MC-RGU4080500MP0CT-ND - Vágott szalag (CT)
1416-L1MC-RGU4080500MP0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L1MC-RGU4080500MP0
Leírás
LED LUXEON 5052 RGBW 4000K
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Kategória
Max. áram
250mA piros, 240mA zöld, 240mA kék, 240mA fehér
Gyrt.
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
18lm piros, 38lm zöld, 8lm kék, 59lm fehér
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
25°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
134° piros, 130° zöld, 120° kék, 120° fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
2020 (5250 metrikus)
Hullámhossz
622nm piros, 528nm zöld, 463nm kék, 4000K fehér
Gyártói tokozás
5052
Üzemi áram
120mA piros, 120mA zöld, 120mA kék, 120mA fehér
Méretek
0,204" H. x 0,197" Sz. (5,18mm x 5,00mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V piros, 3,15V zöld, 3V kék, 3V fehér
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)