L1MC-RGB0028000MP0
DigiKey raktári szám
1416-L1MC-RGB0028000MP0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1416-L1MC-RGB0028000MP0CT-ND - Vágott szalag (CT)
1416-L1MC-RGB0028000MP0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L1MC-RGB0028000MP0
Leírás
RED-GREEN-BLUE MODULE 0.5W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Kategória
Max. áram
60mA piros, 60mA zöld, 60mA kék
Gyrt.
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
3lm piros, 9lm zöld, 2lm kék
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
25°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
6-PLCC
Hullámhossz
622nm piros, 525nm zöld, 470nm kék
Méretek
0,126" H. x 0,110" Sz. (3,20mm x 2,80mm)
Üzemi áram
20mA
Max. magasság (beültetve)
0,073" (1,85mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,03V piros, 2,73V zöld, 2,81V kék