SCT025H120G3AG
DigiKey raktári szám
497-SCT025H120G3AGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-SCT025H120G3AGCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-SCT025H120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT025H120G3AG
Leírás
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 55A (Tc) 375W (Ta) Felületszerelt H2PAK-7
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
73 nC @ 18 V
Gyrt.
Ugs (Max)
+18V, -5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1990 pF @ 800 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V
Gyártói tokozás
H2PAK-7
Rds On (max.) / Id, Ugs
37mohm / 25A, 18V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
4,2V / 5mA