TPSMD28A
DigiKey raktári szám
F6570TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6570CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6570DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMD28A
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Részletes leírás
45,4V bilincs 66,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPSMD28A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
66,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V