SMLJ28A-R
DigiKey raktári szám
118-SMLJ28A-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLJ28A-R
Leírás
3KW TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESOR
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 66A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
66A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V