SMCJ18CA nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
29,2V bilincs 51,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMCJ18CA
DigiKey raktári szám
SMCJ18CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ18CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ18CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ18CA
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SMCJ18CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
51,4A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Átütési feszültség (min.)
20V