SMF4L51CA
DigiKey raktári szám
18-SMF4L51CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-SMF4L51CACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-SMF4L51CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF4L51CA
Leírás
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
Részletes leírás
82,4V bilincs 4,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
82,4V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,9A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
51V
Átütési feszültség (min.)
56,7V