SMF4L51A
DigiKey raktári szám
F7490TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7490CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7490DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF4L51A
Leírás
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
Részletes leírás
82,4V bilincs 4,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
82,4V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,9A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
51V
Átütési feszültség (min.)
56,7V