SMDJ17CA
DigiKey raktári szám
18-SMDJ17CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-SMDJ17CACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-SMDJ17CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMDJ17CA
Leírás
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Részletes leírás
27,6V bilincs 108,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
EDA / CAD modellek
SMDJ17CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,6V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
108,7A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
17V
Átütési feszültség (min.)
18,9V