SMLJ17CA-TP
DigiKey raktári szám
1505-SMLJ17CA-TPTR-CHP - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLJ17CA-TP
Leírás
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
27,6V bilincs 106,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
106,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
17V
Átütési feszültség (min.)
18,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,6V