SMDJ150CA
DigiKey raktári szám
SMDJ150CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMDJ150CACT-ND - Vágott szalag (CT)
SMDJ150CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMDJ150CA
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Részletes leírás
243V bilincs 16,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
EDA / CAD modellek
SMDJ150CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
16,5A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Átütési feszültség (min.)
167V