SMDJ100CA
DigiKey raktári szám
SMDJ100CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMDJ100CACT-ND - Vágott szalag (CT)
SMDJ100CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMDJ100CA
Leírás
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
162V bilincs 18,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMDJ100CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
162V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
18,5A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
100V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
111V