BAS4005E6327HTSA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 64
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Raktáron: 132
Diódatömb 1 pár közös katódos 40 V 120mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS4005E6327HTSA1
DigiKey raktári szám
BAS4005E6327HTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS4005E6327HTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS4005E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS4005E6327HTSA1
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V