SMBJ150A
DigiKey raktári szám
SMBJ150ALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ150ALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ150ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ150A
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
243V bilincs 2,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
EDA / CAD modellek
SMBJ150A modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Átütési feszültség (min.)
167V