SMBJ130A
DigiKey raktári szám
SMBJ130ALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ130ALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ130ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ130A
Leírás
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
209V bilincs 2,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
EDA / CAD modellek
SMBJ130A modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
209V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,9A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
130V
Átütési feszültség (min.)
144V