SMAJ48CA
DigiKey raktári szám
SMAJ48CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ48CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ48CA
Leírás
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
77,4V bilincs 5,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ48CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
77,4V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5,2A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
48V
Átütési feszültség (min.)
53,3V