SMAJ33CA
DigiKey raktári szám
SMAJ33CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ33CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ33CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ33CA
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,3V bilincs 7,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ33CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,5A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V