SMAJ18CA
DigiKey raktári szám
SMAJ18CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ18CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ18CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ18CA
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
29,2V bilincs 13,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ18CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,7A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Átütési feszültség (min.)
20V