SMAJ24CA
DigiKey raktári szám
SMAJ24CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ24CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ24CA
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 10,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ24CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Átütési feszültség (min.)
26,7V