TV04A240JB-G
DigiKey raktári szám
641-1240-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1240-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1240-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV04A240JB-G
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 10,28A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
TV04A240JB-G modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10,28A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V