Q6006DH3TP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 1 745
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 19 996
Adatlap
Raktáron: 736
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 6 A Felületszerelt TO-252 (DPAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q6006DH3TP
DigiKey raktári szám
Q6006DH3TP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q6006DH3TP
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252
Részletes leírás
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
10 mA
Gyártó
Max. tartóáram (Ih)
15 mA
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Záróirányú feszültség
600 V
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
6 A
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
55A, 65A