Q6006DH3RP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 1 745
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 19 996
Adatlap
Raktáron: 736
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 6 A Felületszerelt TO-252 (DPAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q6006DH3RP
DigiKey raktári szám
Q6006DH3RP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q6006DH3RP
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO252
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
10 mA
Gyártó
Max. tartóáram (Ih)
15 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Rögzítés módja
Felületszerelt
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
6 A
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
55A, 65A