MINISMDC110F/24-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC110F24-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC110F24-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC110F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC110F/24-2
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 1.1 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MINISMDC110F/24-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
180 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
24V
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,057" (1,46mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Max. áram
100 A