MINISMDC075F/24-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MINISMDC075F/24-2 |
Leírás | PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 300 ms |
Gyártó Littelfuse Inc. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 90 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 290 mOhms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1812 (4532 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 24V | Méretek 0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm) |
Max. tartóáram (Ih) 750 mA | Vastagság (max.) 0,057" (1,46mm) |
Kioldási áram (It) 1.5 A | Tanúsítvány CSA, TUV, UL |
Max. áram 40 A |