1812L075/24DR
DigiKey raktári szám
F3484TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3484CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3484DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L075/24DR
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L075/24DR modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
110 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
290 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
24V
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,061" (1,55mm)
Max. áram
100 A